راهکارهای عملی برای کنترل میل جنسی

ممکن است حیات زناشویی شما به انگیزه بیش فعالی جنسی در حال رسیدن به ایستگاه طلاق باشد. شما مطمئن هستید، با کنترل رغبت جنسی تان می توانید به حیات مشترک تان پیوستگی دهید.
غریزه جنسی احد از غرایز طبیعی و دربایستن ذاتی کل افراد است. استفاده از غریزه جنسی برای ترازمندی تن ضروری بوده و زیاد اهمیت دارد. اما برخی مواقع اوقات لازم است که گرایش و غریزه جنسی را تحت کنترل در آورده و آن را تفریق دهیم. مخصوصا زمانی که بیچارگی جنسی به شدت افزایش پیدا می کند. با ما به اتفاق باشید لغایت با راهکارهای ساده برای تفریق و مهار میل جنسی آشنا شوید.
چه بخوریم لغایت رغبت جنسی کاهش یابد؟
حقیقت این است که هورمون های تستوسترون و استروژن هردو، نقش حیاتی در تن هر دو جنس درگذشت و زن بازی می کنند. ولی در هر دو حالت، عدم تعادل تستوسترون و استروژن می تواند باعث افزایش یا تفریق تمایل جنسی شود و شناخت گونه ها مواد غذایی و نشان دهی آن ها می توانند سطح این دو هورمون را افزایش یا تفریق دهند.

بسیاری از مواد غذایی هستند که مصرف آنها می تواند مایه کاهش و یا افزایش میل جنسی شود. شما می توانید با یک رژیم غذایی ترازمند و مناسب، از افزایش تمایل جنسی ممانعت کنید.

در اینجا به برخی از مواد غذایی که می توانند مایه تفریق و یا مهار رغبت جنسی شوند، اشاره می شود.

۱-مصرف غذاهای غیر فرآوری شده
پردازش بسیاری از مواد غذایی تا بی گمان زیادی می تواند گرایش شما را نسبت به جنس مخالف افزایش دهد. بعضی از این غذاهای فراوری شده مایه افزایش انرژی و کالری بیشتر در تن شده و رغبت جنسی را افزایش می دهد.

۲-عدم مصرف نوشابه های گازدار
نوشیدن بسیار نوشابه های گازدار ایده بسیار نامناسبی است. نوشابه های های گازدار علاوه بر عوارض مختلف بر سلامت فرد، مایه تحریک تمایل جنسی می شود. شیرین کننده های مصنوعی، به طور سر راست بر میزان سروتونین کارایی می گذارند. سروتونین یک هورمون حیاتی در تربیت دریافتن رفاه یا نشاط است.

محققان می گویند که سروتونین پایین، با میل جنسی ذیل تر در مردان و زنان بستگی دارد.
۳- مصرف پاپ کورن
مواد کیمیایی مشابه اسید پرفلووروککتنیک که در پوشش پاپ کورن( ذرت) یافت می شود، می تواند باعث از بین رفتن تمایل جنسی و کاهش آن شود.

۴-میگو
طبق تحقیقات انجام شده می نا گفت که، مصرف میگو می تواند در مهار میل جنسی کارایی زیادی داشته باشد. میگو در بر گیرنده فسفر بوده و فسفر مونث ای برای تنظیم هورمون های جنسی به شمار می رود. شما می توانید میگو را در رژیم غذایی خویش پیمان داده و مصرف کنید.

۵- مصرف سویا
سویا یک ماده غذایی مغذی و دارای خواص سلامتی بالایی است. به گفته مرکز ایمنی مواد غذایی، سطح بالای سویا در بدن می تواند هورمون های جنسی را تفریق دهد و عملکرد تخمدان را در زنان تحت کنترل درآورد. تنها مصرف نصف فنجان سویا در روز می تواند منجر به کنترل تمایل جنسی در هر دو گروه زن و فوت شد شود. علاوه بر این سویا، نسبت به گوشت پروتئین سالم تری بوده و خواص زیادی دارد.

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: